sublayer sublayer sublayer sublayer
Tercümanlık
Çin seyahatlerinizi kolaylaştıracak rehberlik hizmeti vermekteyiz.
sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
Ticari
Ticari ihtiyacınız doğrultusunda çözüm ortağınız oluyoruz.
sublayer sublayer
Gezi&Tatil
Gezi ve tatil amaçlı ziyaretlerinizin bütçenize en uygun programlarını yapıyoruz.
sublayer
Eğitim
Üniversite, master ve dil eğitimi hedeflerinizin sürecini planlıyoruz.

Tercümanlık

Çin’de ticari oluşumlarınızda ve ziyaretlerinizde ve görüşmelerinizde tercümanlık hizmeti veriyoruz. Tercümanlık yapacak olan kişiler uzun yıllar Çin’de eğitim alarak bir çok görüşmelerde deneyimli olan ekip çalışanımız ile hizmet vermekteyiz.

Gezi&Tatil

Çin’in tarihi eserlerini, turistlik yerlerine planlayacağınız gezilerde bütçenize ve zamanınızı en uygun şekilde planlıyoruz. Çin’in bir çok şehrinde kalacağınız otel rezervasyonu, ulaşım, yemek gibi sıkıntılarınıza kolay çözümler buluyoruz. Yapacağınız turistlik gezilerinizde dilerseniz belirleyeceğiniz tarihler arasında size planlama yapabiliriz.

Eğitim

Yükselen değer haline gelen Çin’de eğitim almayı düşünüyor iseniz, doğru yönlendirmeler ile sizlere en uygun olacak özel dil eğitimi sağlayan okul ve üniversitelerin planlamasını yapıyoruz. Dil eğitimi, üniversite, master gibi alanlarda belirleyeceğiniz kurumlarla ön kayıt işlemlerinizde kolaylık sağlayarak işlemlerinizi hızlandırıyoruz.

İş adamlarına özel turlar

Çalışma temponuz ve Türkiye’de geçirdiğiniz yoğun tempoları bırakıp Çin’e seyahat edip hem gezi hemde turistlik özel programlar düzenlemekteyiz. İstekleriniz doğrultusunda en iyi imkanlar ile size programlar sunmaktayız.